Главная
Контакты

 

 

     
 

Тренінги

 

Курси медичної англійської мови.

     Хто є потенційним слухачем курсів?

     Курс медичної англійської мови при “Medical Council of Ukraine” потенційно розрахований на наступні категорії слухачів:

     1. Студенти медичних закладів, які бажають удосконалити знання англійської мови з метою подальшої практики, роботи, участі в міжнародних медичних програмах, конференціях і т.п.

     2. Лікарі-інтерни, що виявили бажання вивчати медичну англійську мову, враховуючи перспективи подальшої роботи за міжнародними медичними програмами, участі в конференціях, форумах в галузі всесвітньої системи охорони здоров'я, а також широких можливостей адаптації своїх знань і навичок, відповідно до основних європейських стандартів системи охорони здоров'я.

     3. Медичні спеціалісти, лікарі, які вже мають певний досвід роботи за своєю спеціальністю на території України і бажають вивчити англійську мову з метою підготовки до іспитів з англійської мови, відповідно до встановлених стандартів системи всесвітньої системи охорони здоров'я:

   •   TOEFL (Test of English as a Foreign Language), результати якого приймаються в більшості країн, включаючи США, Канаду, Великобританію, Австралію, Нову Зеландію. Цей іспит є обов'язковим для всіх медичних працівників, навіть тих, які проживають в США, Канаді та інших країнах.

   •  PLAB-test (Professional and Linguistic Assessments Board). PLAB test надає можливість підтвердити свій ступінь кваліфікації (Senior House Officer) через безпосереднє тестування знань кандидата в галузі медицини, а також його клінічних та комунікативних навичок. Це тестування є основою, за допомогою якої міжнародні медичні спеціалісти (International Medical Graduates) можуть продемонструвати те, що вони дійсно володіють певними навичками та знаннями, які необхідні для роботи та практики в країнах Британської Співдружності.

     4. Лікарі, які мають базові знання з англійської мови, які виявляють бажання удосконалити свої знання відповідно до стандартів, які підтримуються в США, Європі та країнах Британської Співдружності, що надає широкі можливості реалізації своїх професійних якостей та підтвердити свою кваліфікацію за кордоном.

     Як проходить відбір слухачів до групи?

     Розподіл за групами здійснюється, відповідно до результатів попереднього тестування на визначення рівня володіння англійською мовою, враховуючи базові знання мови, у відповідності до наведених нижче рівнів:

  • Елементарний (Elementary)
  • Нижче середнього (Pre-Intermediate)
  • Середній (Intermediate)
  • Вище середнього (Upper-Intermediate)
  • Рівень досконалого володіння мовою (Advanced)

Структура курсу:

     Як проходять курси?

     1. 3-х місячний курс: (для слухачів з базовими знаннями, які відповідають рівням: Elementary, Pre-Intermediate)

     Цей практичний курс англійської мови, орієнтований на оволодіння основами медичної термінології та формування загальних знань мови, які необхідні для проходження основного курсу медичної англійської мови.

   •  навчання у групах – до 5 чол.
   •  1,5 години 2 рази на тиждень
   •  початок занять о 15-30, 17-00, 18-35

     2. Основний курс медичної англійської мови: ( для слухачів, які відповідають рівням володіння іноземною мовою: Intermediate, Upper-Intermediate, Advanced). Курс для всіх категорій медичних спеціалістів, які надалі збираються здійснювати свою підготовку для роботи за міжнародними медичними програмами, а також приймати участь в міжнародних медичних конференціях.

   •  навчання у групах – до 5 чол.
   •  1,5 години 2 рази на тиждень
   •  початок занять о 15-30, 17-00, 18-35

     3. Мовний інтенсив (прискорене вивчення медичної англійської мови для слухачів, які досить добре володіють розмовною англійською мовою)

   •  26 днів (можливо по суботах та неділях)
   •  групи до 5 чол.
   •  по 1,5 год. щоденно

     4. 1 місячний курс (вечірня форма навчання для слухачів, які обмежені в часі для вивчення англійської мови)

   •  навчання у групах – до 5 чол.
   •  1,5 години 2 рази на тиждень

     5. Дистанційне навчання (для всіх бажаючих вивчати медичну англійську мову самостійно)

   •  поштою (звичайною чи електронною) пересилається пакет документів, які є обов'язковими для заповнення та дидактичний матеріал, щомісячно здійснюється пересилка контрольних тестів
   •  5-6 місяців (індивідуально)

Вартість стаціонарного навчання 482 грн/міс
Вартість дистанційного навчання 1152 грн
Вартість інтенсивного курсу навчання 1500 грн/міс

Перспективи вивчення медичної англійської мови:

Що надає знання медичної англійської мови?

   •  слухач курсів отримує можливість вільного володіння медичною термінологією, що відкриває широкі можливості для участі в міжнародних медичних програмах та подальшого працевлаштування за кордоном.
   •  можливість удосконалити базові знання розмовної англійської мови.
   •  можливість подальшого використання своїх знань мови для участі в міжнародних медичних конференціях, що забезпечує широкі можливості для набуття та передачі досвіду, вдосконалення своїх кваліфікаційних навичок.
   •  можливість спілкування з колегами по роботі з інших країн, участь в медичних форумах в різних країнах.
   •  можливості підтвердження своєї кваліфікації (диплому) в країнах Британської співдружності.
   •  вивчення медичної англійської мови з метою підготовки до іспитів з англійської мови, відповідно до встановлених стандартів всесвітньої системи охорони здоров'я:
               TOEFL (Test of English as a Foreign Language)
               PLAB-test (Professional and Linguistic Assessments Board)

Як здійснюється процедура відбору та визначення рівня володіння англійською мовою?

     Ваші заняття розпочинаються з вступного тесту, мета якого чітко визначити ваші знання та вміння. На основі цього тесту для вас буде скорегована програма підготовки для якомога швидшого оволодіння англійською мовою, а також засвоєння азів основної медичної термінології.

     Тестування включає інтерв'ю та письмову частину: письмові граматичні та лексичні вправи. При відборі та розподілі за групами враховується також індивідуальний підхід в залежності від рівня володіння мовою, наявності вільного часу, побажань слухачів курсів.

Як проходить попередній етап навчання?

     Зрозуміло, медик повинен вільно розмовляти з колегами та пацієнтами за найрізноманітнішою тематикою. Тому, підготовка розпочинається з навчання комунікації та спілкування в межах різноманітної тематики. При цьому враховуються основні комунікативні аспекти, тенденції в різних методиках навчання іноземної мови, інші стандарти навчання.

Що таке основний курс навчання? 

     Програма основного курсу навчання медичної англійської мови розрахована на 3 місяці та додатково передбачає проходження інтенсивного трьохмісячного курсу розмовної англійської мови для слухачів з базовими знаннями, які відповідають рівням: Elementary, Pre-Intermediate. Курс важливий також як етап підготовки до проходження іспитів TOEFL, а також PLAB тесту.

Як проходять заняття?

     На заняттях створюється позитивна емоційна атмосфера, яка сприяє засвоєнню матеріалу. Піднесений настрій, реальні діалоги, що охоплюють основні медичні аспекти, тексти побудовані на основі принципових алгоритмів медичної практики дозволяють подолати "розмовний бар'єр" починаючи з перших занять та невимушено спілкуватися із слухачами в групі та викладачами в межах вивченої тематики, а також обмін досвідом в різних аспектах медичної практики. Радісне відчуття реалізації своїх практичних мовних та кваліфікаційних можливостей не покидає слухачів протягом всього курсу.

     З кожним днем ви будете відчувати себе все більше впевненими, оперуючи основною термінологією и у процесі активного залучення до дискусії, обміні інформацією ви досягнете оптимальних результатів володіння медичною англійською мовою.

 

     
© 2007 Українська Медична Асамблея
Created by Zinchenko Oleksiy